O nás

Díky tomu, že si potrpíme na pečlivé předávání zkušeností z generace na generaci, můžeme Vám nabídnout zahradnické služby opřené jednak o desítky let zahradnické praxe a zkušeností, ale také o mladý tým zahradníků, kteří se snaží svou práci dělat dobře.

Nabízíme plný servis při realizaci i údržbě zahrady.

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1991. Na podzim roku 2003 přešla firma z otce na syna a s touto změnou přišlo také nové jméno – Standys. 

Díky tomu, že si potrpíme na pečlivé předávání zkušeností z generace na generaci, můžeme Vám nabídnout zahradnické služby opřené jednak o desítky let zahradnické praxe a zkušeností, ale také o mladý tým zahradníků, kteří se snaží svou práci dělat dobře.

Ty nejlepší služby pro vás

Proč si vybrat Standys

“ Firma Standys si vždy zakládá na dodržení všech dohodnutých postupů, sjednané ceně i dodacích termínů. ”

Garance spokojenosti

Spokojenost našich klientů je pro nás nejdůležitější. Díky skvělé komunikaci a naši profesionalitě se nám toho daří dosáhnout.

Spolehlivá podpora

I když zatím nejste naším klientem, tak vám vždy rádi odborně poradíme.

Rozumná cena

Naše služby jsou vždy za rozumnou cenu odpovídající odbornosti a časové náročnosti. Vždy děláme vše pro to, abychom smluvenou cenu dodrželi.

Ctíme životní prostředí

Naše firma dodržuje zásady pro práci prováděnou přátelsky k životnímu prostředí. Vždy se snažíme najít tu nejlepší cestu.

Tým odborných pracovníků

Uvědomujeme si, že spokojenost našich klientů závisí na spolehlivě odvedené práci. Proto je vám k dispozici 10 našich odborníků.

Rychle a efektivně

Vždy pracujeme rychle a s nejvyšším nasazením, protože víme, že se na svou novou zahradu velmi těšíte.

Jsme tu pro vás, abychom realizovali vaši vysněnou zahradu

Ověřeno

1 +

KLIENTY

Splňte si svůj sen o krásné zahradě

  Pokud máte nějaký dotaz, podívejte se na časté dotazy.

  Reference

  Řekli o nás...

  Naši klienti

  Klienti si na nás cení především dodržování předložené nabídky včetně termínu a ceny. V neposlední řadě je pro ně důležitá naše odbornost a profesionalita.

  NÁŠ EXCELENTNÍ PROCES

  Jak se rodí zahrada

  Vznik zahrady je svého druhu umělecký proces. Především pak jeho přípravná fáze, při které vzniká doslova architektonický návrh celého projektu.
  1

  Úvodní schůzka

  Před samotným vypracováním projektu vždy začínáme osobní schůzkou s klientem, ideálně přímo v místě, kde má nová zahrada vzniknout.

  2

  Vytvoření studie

  Analyzujeme jak možnosti daného terénu, vhodnost určitých druhů rostlin a společný dojem z kombinace nejrůznější zeleně, tak možnosti využití zahrady dle priorit klienta.

  3

  Odsouhlasení projektu

  Následuje diskuze nad návrhem, případné úpravy a nakonec odsouhlasení finální podoby, kterou zahradě v další fázi celého procesu vtiskneme.

  x

  S čím Vám můžeme pomoci?