Reference

Je nám ctí udržovat zeleň a zahrady těmto významným klientům:

  • Italinox s.r.o. – Jažlovice
  • Jungheinrich s.r.o. – Modletice
  • Lesy hl. města Prahy – zahradnické práce ve Stromovce
  • manželé Hlaváčkovi a Domov fauny – Hrachov
  • zámek Hubertus Jíloviště – francouzský a anglický park
  • zámek Kosova Hora
testimonial icon

Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. Opravdu profesionální, spolehlivá firma s citlivým přístupem k zeleni a přírodě, s vysokým pracovním nasazením a navíc za rozumnou cenu. Odvedená práce je naprosto dokonalá. A jako přídavek velice milé jednání :) Rozhodně doporučujeme všem, jsme velmi spokojeni.“

Kožušníkovi
testimonial icon

...rychlí, vstřícní, chápaví, slušní, rozumná cena= celková spokojenost:)" Reference vznikla z této poptávky: Dobrý den, poptávám dokončovací zahradnické práce u rodinného domu na pozemku cca 2 300 m2, zčásti zalesněném. Do konce tohoto roku/ listopadu je zapotřebí vyčistit pozemek i les ( nálety ajn.) + odvoz nepořádku a připravit pozemek na jaro, kdy se bude muset znovu osít/ dosít, dorovnat a zčásti vysadit okrasné trávy, stromy apod. Možnost dlouhodobé spolupráce není vyloučena. Architek. projekt není třeba. Zahrada se nachází na skále, povrch je nerovný, dosti členitý, zčásti již zavezený zeminou a osetý.

Edita Nováková
testimonial icon

Velice profesionální přístup, zákazku zpracovali dle předložené nabídky, cena přesně odpovídala konečnému vyúčtování, naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit." Reference vznikla z poptávky: Dobrý den, poptávám: 1. ošetření a prořezání těchto stromů: - višeň, broskev, 2x meruňka, 2x jabloň 2. pokácení 1 stromu (slíva, nerodí) 3. ošetřit třešeň

Reference uživatele Delta
testimonial icon

Maximální spokojenost s prací po všech stránkách, absolutně bezproblémová komunikace a slušnost ! Vřele doporučuji všem a ještě jednou děkuji za Vaše služby. Budu se těšit na další spolupráci. K. Rozeneková "

Kateřina Rozeneková
testimonial icon

S prací pana Krále jsme byli naprosto spokojeni. Strom pokáceli rychle, odborně, dodrželi termín i cenu, byli schopni pohotově řešit problém s hnízdícími sovami. Pan Král byl velmi ochotný a přestože k nám jel dost velký kus cesty, neměl problém, když jsem dvakrát změnila domluvený čas. Vřele doporučuji"

Petra P.
x

S čím Vám můžeme pomoci?