Projekty zahrad

Díky projektu máte dopředu představu, jak bude Vaše zahrada vypadat.

Vypracujeme návrh projektu

Ať budete chtít projekt malé zahrady o pár metrech čtverečních, nebo rozlehlé zeleně uprostřed města, vždy s Vámi nejprve projdeme Vaše představy a na jejich základě zpracujeme návrhů projektu. Díky tomu budete mít dopředu jasnou představu, co kde bude růst, kvést či téct. Společně pak vše zhodnotíme, pozměníme nebo přepracujeme.

Projektování krok za krokem

Jakmile nás kontaktujete se zájmem o spolupráci a budete si přát zpracování návrhu projektu, začneme naši spolupráci osobní schůzkou. Při té se jednak podíváme na místo, kde má budoucí zahrada, dále si pak společně řekneme, jaké jsou Vaše představ, a jaké jsou naopak naše zkušenosti i doporučení. Řeknete si také, zda chcete jeden nebo více návrhů.

  • 1. Konzultace
  • 2. Práce na projektu
  • 3. Výsledný návrh

Pak začíná naše práce na projektu. Do návrhu promítáme vše, o čem jsme se na úvodní schůzce bavili, na čem jsme se dohodli a také to, o čem si myslíme, že bude nejvhodnější.

Výsledný návrh obsahuje vše od umístění a přesné podoby cest, odpočívadel, pergoly či altánu, bazénu, jezírka, části užitkové i okrasné, stromů, keřů i keřových skupin, trvalkových záhonů a mnoha dalších prvků.

Projekt Vám připravíme

Vypracovaný projekt Vám následně zašleme na CD nebo emailem. Díky programu, který bude spolu s projektem na CD, nebo si jej stáhnete z našich webových stránek, si pak můžete projekt v klidu domova projít, udělat si na něj názor a posléze projekt schválit, nebo jej společně s námi dále upravit.

  • 1. Dodání projektu
  • 2. Schválení projektu
  • 3. Cena projektu

Dle dokončeného a Vámi odsouhlaseného projektu zpracujeme předběžnou cenu realizace a osazovací plán s přesným počtem konkrétních druhů rostlin vhodných do místních podmínek, odpovídající představám zákazníka a s ohledem na typ následné péče o zahradu.

Návrhy projektů vypracováváme pro:

Můžete nás oslovit s jakýmkoliv požadavkem, navrhujeme například tyto typy projektů:

x

S čím Vám můžeme pomoci?